„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на Министерство на културата” Процедура се провежда по реда на чл. 82, ал. 1 от ЗОП, без провеждане на вътрешен конкурентен избор, въз основа сключено Рамково споразумение № СПОР-18/06.08.2024 г., изменено с допълнително споразумение № 1/05.11.2025 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери и други консумативи за
Ente: МИНИСТЕРСТВО НА КУЛТУРАТА
Importo max: 2642,7 EUR
Paese: BG
Descrizione
['„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на Министерство на културата” Процедура се провежда по реда на чл. 82, ал. 1 от ЗОП, без провеждане на вътрешен конкурентен избор, въз основа сключено Рамково споразумение № СПОР-18/06.08.2024 г., изменено с допълнително споразумение № 1/05.11.2025 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства”, обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на Министерство на културата”. Прогнозна стойност на поръчката по договора, без ДДС: 2642,70 (две хиляди шестотин четиридесет и две евро и седемдесет евроцента) евро без ДДС или 5168,67 (пет хиляди сто шестдесет и осем лева и шестдесет о седем стотинки) лева без ДДС. Министерство на културата отправя покана за сключване на договор към рамковия изпълнител кооперация "Панда".']
Vai al bando originale
Registrati gratis su Bandolo per trovare bandi compatibili con la tua azienda.